05.01.2017

Karne w Nowym Dworze Mazowieckim. Zobacz wideo

VII Noworocznym Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego „Sinevia Cup” zajęliśmy czwarte miejsce.

W nowej hali przy ulicy Młodzieżowej, mimo luk w składzie, przez fazę grupową przeszliśmy jak burza. Wygraliśmy wszystkie mecze (ze Świtem II 2:1,  La Lorraine 4:1 – dawniej piekarnia Nowakowski i Kolarzami 3:0).

W roli trenera naszej drużyny, pod czujnym okiem naszego wieloletniego szkoleniowca Wojtka Jagody, zadebiutował Jacek Kowalski.

Jako zwycięzcy grupy w półfinale trafiliśmy na dobrze nam znany Kucharczyk Team. 30 sekund przed przerwą skarcił nas osobiście skrzydłowy Legii Warszawa. W drugiej połowie walczyliśmy o wyrównanie, ale 10 sekund przed końcem spotkania nadzialiśmy się na kontrę i pozostała nam tylko potyczka o 3 miejsce.

W meczu o najniższy stopień podium znowu spotkaliśmy mistrzów dwóch kółek, którzy pałali żądzą rewanżu. Młodość i siła była po ich stronie, a doświadczenie po naszej. Skończyło się na remisie (i karnym zmarnowanym przez naszego bramkarza). W serii rzutów karnych ich młody golkiper wybronił dwa, a nasz jednego i musieliśmy zadowolić się najgorszym dla sportowca, czwartym miejscem.

Turniej wygrali Samorządowcy pokonując, też po karnych, drużynę Michała Kucharczyka.

20170105_1649582

Reprezentacja Dziennikarzy: Włodzimierz Lisiewicz, Marek Furjan, Marcin Papierz , Piotr Orliński, Jacek Kowalski, Łukasz Matusik, Radosław Pyffel i gościnnie Artur Trzaska.