04.10.2011

10 goli na Bemowie

Hala Piłkarska, Warszawa, 1 października (sobota)

Mecz z naszą drużyną zakończył Walne Zebranie Delegatów Stowarzyszenia Fizjoterapia Polska w Warszawie. Dla kadry fizjoterapeutów to był pierwszy mecz w historii.

Pod czujnym okiem kamery Polsatu News nasi rywale wypadli bardzo dobrze i nie dali się pokonać, choć przegrywali 2:4 i 4:5. Mecz skończył się remisem 5-5. Graliśmy po jedenastu w Hali Piłkarskiej na Bemowie.

Aleksander Lizak (Fizjoterapia Polska): Nasza drużyna to próba zorganizowania aktywności sportowej dla kolegów fizjoterapeutów. Pomogliście nam zrealizować fajny pomysł… W składzie mamy chłopaków z Krakowa, Wrocławia, Iławy i Warszawy, czyli „zbieraninę” z całej Polski, samych fizjoterapeutów. Kibiców mamy fantastycznych, dziewczyny dopisały. Grając dłużej, pewnie oceniacie nas całkiem nieźle. Następne mecze planujemy w przyszłym roku. Nasz cel to zorganizowanie Euro 2013. W 2012 będą te prawdziwe mistrzostwa kontynentu, a za 2 lata chcemy zaprosić europejską fizjoterapię na piłkarski turniej do Polski.

Adam Romer (Reprezentacja Dziennikarzy):
Pomysł tego spotkania wyszedł ze strony fizjoterapeutów. Było wygodnie, bo zaprosili nas do naszej hali, przy okazji zjazdu w Warszawie. Przyjęliśmy wyzwanie. Jak się okazało rywal nie był łatwy. Przed nimi przyszłość – chłopcy młodzi, wybiegani, ze sporą ambicją. My takich meczów gramy sporo i nadrabialiśmy doświadczeniem.

Reprezentacja Dziennikarzy – Fizjoterapia Polska 5:5.
Gole: Pawłowski 2, Pyffel, Kowalski i Gilarski – Kamiński, Aniśko, Imroth, Osik i Witkowski

/spa/