20.05.2006

Artyści lepsi w Nowym Dworze

20 maja (sobota)

Na boisku II-ligowego Świtu Nowy Dwór spotkaliśmy się z Reprezentacją Artystów Polskich. Dla większości z nas była to pierwsza okazja w życiu, żeby „posmakować” gry wieczorem, przy sztucznym oświetleniu. Dochód z meczu będzie przeznaczony na wsparcie miejscowego Koła Dzieci Niepełnosprawnych.

Publiczność była po naszej stronie, ze względu na osobę bramkarza Jacka Kowalskiego, burmistrza miasta i inicjator spotkania. Wystąpiliśmy w czerwonych strojach z logo Orange. Bramkarza artystów Macieja Dowbora pokonali Andrzej Twarowski i Adam Romer. Wynik nie był dla nas najważniejszy. Cieszę się, że mieliśmy szansę spotkać się na profesjonalnym boisku i wykonać kolejny krok, aby nasza drużyna grała lepiej – skomentował porażkę 2:3 trener Wojciech Jagoda.

6nyr8g3zpotkzyxd

RD: Lech Sidor, Mariusz Jankowski, Andrzej Twarowski, Jacek Kowalski, Andrzej Olejniczak i Robert Zieliński. Radosław Pyffel, Rafał Sak, Piotr Gołos, Dariusz Tuzimek (kapitan) i Piotr Wierzbicki.

Ten mecz pomógł wyłonić kadrę, która w czasie finałów piłkarskich mistrzostw świata spotka się w Dortmundzie z reprezentacją dziennikarzy niemieckich.

GALERIA ZDJĘĆ W MULTIMEDIACH