25.07.2007

Austriackie gadanie

Na jednym z lipcowych treningów (choć stroje wskazują na jesienne klimaty) zostaliśmy zaskoczeni wizytą przedstawicielek Austriackiego Ośrodka Informacji Turystycznej.

Jak wiadomo, Austriacy razem ze Szwajcarami będą gościć najlepsze drużyny naszego kontynentu (to już w przyszłym roku). Panie chciały przypomnieć nam o nadchodzącym EURO i przy okazji podejrzeć jak u nas z formą. Jest szansa, że owocem tej wizyty będzie mecz z drużyną gospodarzy mistrzostw (z Austriakami mamy swoje porachunki).

Bez względu na to, pod jaką szerokością geograficzną i przy jakiej pogodzie przyjdzie nam spotkać się z przeciwnikiem, zawsze będziemy przygotowani. Czekamy na rywala, a niechby i Szwajcar połączył siły z Austriakiem. Prater czy Chorzów – nam wszystko jedno.

Miłe Panie sprezentowały nam pamiątkowe piłki mistrzostw Europy. Tym samym okazały się zdecydowanie bardziej hojne od tych, którzy tylko dwa miecze przynieśli przed Majestat…

Prezes Austriackiego Ośrodka Informacji Turystycznej Maria Kobenter była pod wrażeniem naszego zaangażowania na boisku, o czym można się było przekonać na stronach serwisu austriatourism.com.

/zubi/