12.06.2012

FanCamp Gol

Warszawa, 12 czerwca (wtorek)

Aż 20 bramek padło w naszym pokazowym meczu na FanCampie Carlsberga w Warszawie. Rozgromiliśmy drużynę Football Unites (od nazwy specjalnego programu UEFA) 19:1 (9:1).

Naszych rywali częściowo tłumaczy fakt, że na boisku spędzili wcześniej pół dnia. Wychodziły nam efektowne akcje jak na treningu, gole strzelali prawie wszyscy. Najbardziej z bramek cieszyli się „Tuzim” i „Zubi”. W końcówce, z obrony do ataku został przesunięty „Sikorka”, ale nie zdążył wpisać się na listę strzelców.

Panowała przyjacielska atmosfera. Jedno ostre spięcie z udziałem „Sołdiego” zostało szybko wyjaśnione, zgodnie z zasadą, że piłka łączy. Na FanCampach Carlsberga zagramy jeszcze dwa razy, w Trójmieście i w Poznaniu.

Zdjęcia z meczu, autorstwa Macieja Kubicy, w dziale MULTIMEDIA.

Skład: Konrad Dymalski oraz Paweł Sikora, Marek Skalski, Tomasz Zubilewicz, Piotr Dziewicki, Krzysztof Marciniak, Michał Kocięba, Jacek Kowalski, Robert Błoński, Dariusz Tuzimek, Cezary Olbrycht i Maciej Sołdan.

RESPECT Diversity – Football Unites to jeden z wielu programów UEFA RESPECT, zaplanowanych na EURO 2012. Obok akcji związanych z przeciwdziałaniem rasizmowi i dyskryminacji, UEFA wspiera ambasady kibiców oraz promocję zdrowego stylu życia.

Partnerem UEFA w Polsce jest Stowarzyszenie NIGDY WIĘCEJ należące do sieci FARE (Football Against Racism in Europe).

Carlsberg FanCamp to cztery miasteczka kibiców na EURO 2012, usytuowane w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku/Sopocie i Poznaniu.

/spa/