06.09.2011

Gramy z rezerwami Świtu

Naszym rywalem w drugiej rundzie Pucharu Polski 2011/2012 będzie Świt II Nowy Dwór Mazowiecki. Zestaw par znajdziesz na stronie Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.

Nowodworzanie występują w grupie I klasy A na Mazowszu. Ich skład opiera się na zawodnikach drużyny Lotnisko Modlin z ubiegłego sezonu. W tym sezonie przegrali u siebie z Bugiem II Wyszków (2:3) i pokonali doskonale nam znaną Wisłę Jabłonna na wyjeździe (4:3).

W tym ostatnim meczu wystąpili w składzie: Przemysław Balcerzak – Wojciech Białek, Łukasz Pierścieniak, Dariusz Trojak, Dariusz Klimko – Piotr Grzybowski, Michał Gajewski (1 gol), Michał Drewnowski (1 gol), Mateusz Kosiński (2 gole) – Robert Sotowicz, Artur Trzaska.

W pierwszej rundzie rozgrywek pucharowych piłkarze Świtu II pokonali Wisłę Zakroczym (klasa B) 4:2. Zdjęcia i film z tego spotkania znajdziesz na na nieoficjalnej stronie klubu.

Ze względu na zaplanowane na przyszły tydzień mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej spotkanie odbędzie się już w czwartek 8 września w Nowym Dworze Mazowieckim (o godzinie 17).

/spa/