05.09.2023

GROMy o kolejny awans

5 września (wtorek)

Powołania na środowy mecz IV rundy Pucharu Polski dostali: Grzegorz Jędrzejewski, Włodzimierz Lisiewicz, Patryk Bieńkowski, Jan Błoński, Maciej Bonecki, Marcin Cieślik, Patryk Drewnowski, Marek Furjan, Piotr Gołos, Michał Kocięba, Mikołak Kruk, Krzysztof Marciniak, Cezary Olbrycht, Marcin Pawłowski, Paweł Sikora, Mateusz Skwierawski, Filip Surma oraz Mariusz Walkiewicz.

Od losowania 24 sierpnia wiemy, że naszym rywalem będzie KS Grom Warszawa z ligi okręgowej, w którym występował  dawniej Marcin Pawłowski. Najbardziej znanym piłkarzem rywali jest Marcin Smoliński – mistrz Polski i zdobywca Pucharu Polski z Legią Warszawa. Po 4 kolejkach w grupie Warszawa I Grom z 1 punktem zajmuje dopiero 15. miejsce (2:2 ze Świtem II Nowy Dwór Mazowiecki, 0:1 z Bugiem Wyszków, 0:2 z MKS-em Polonia Warszawa, 1:3 z Wichrem Kobyłka).

Jesteśmy przygotowani na każde warunki. Nie przeszkodziły nam nawet ulewne deszcze, które zamieniły trening w zajęcia wodne.

Komisja Gier Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej na posiedzeniu 30 sierpnia rozlosował już 5. rundę Pucharu Polski. Zwycięzca naszego meczu 13 września spotka się z lepszym z pary Białe Orły sp. z o.o. (klasa A) – KS Łomianki (LO). Ale po kolei…

/spa/