14.01.2022

Z gwiazdami w Łowiczu

Łowicz, 14 stycznia (piątek)

Rekordowym wynikiem zakończyła się osiemnasta edycja naszej ulubionej imprezy – turnieju „Gwiazdy na Gwiazdkę”, rozgrywanego tradycyjnie w Łowiczu.

Na parkiecie zmierzyły się cztery ekipy: drużyna Gwiazd (GnG), zasilona głównie byłymi piłkarzami łódzkiego Widzewa (Marcin Robak, Piotr Grzelczak, Damian Warchoł i Marcin Krzywicki) oraz gościnnie naszym Grześkiem „Gaborem” Jędrzejewskim, YouTuberzy i przyjaciele, w składzie której brylowali Radosław Majewski i zawodnicy futsalowej Legii Warszawa, Raperzy i przyjaciele, których wzmocnili m.in. Daniel Mąka i Robert Chwastek oraz nasza reprezentacja (bez transferów).

Po zaciętej walce przegraliśmy wszystkie mecze, ale najważniejsza w Łowiczu jest zawsze zbiórka środków dla potrzebujących. W tym roku graliśmy dla dziesięcioletniej Marysi Szkop, walczącej z dziecięcym porażeniem mózgowym. Na leczenie i rehabilitację dziewczynki zebrano łącznie ponad 167 tysięcy złotych, również z naszym udziałem.

Najlepsi w końcowej klasyfikacji byli YouTuberzy, nagrodę MVP otrzymał Daniel Mąka, a nas ucieszyła nagroda dla Włodzimierza Lisiewicza – najlepszego bramkarza turnieju.

Reprezentacja Dziennikarzy – Gwiazdy Na Gwiazdkę Team 2:4, RD – YouTuberzy 2:5, RD – Raperzy 3:4.
RD: Lisiewicz – Bieńkowski, Gołos, Kruk, Lepa, Marciniak, Orliński, Pawłowski i Walkiewicz

/mw/