09.01.2020

Jesień „Dużego”

Każdy trening to gierka … Każda gierka to wygrani… Zainspirowany słowami kolegi, który stwierdził, że od dawna już nie przegrał i drugiego, który nie pamiętał kiedy wygrał, Wojciech Jakoniuk postanowił stwierdzić jak to jest: – Ranking zacząłem prowadzić dla siebie, ale skoro już powstał – postanowiłem się nim podzielić. Przyjąłem kilka założeń.  Wygrany otrzymuje 1 punkt. Za remis też. Przegrana to 0. Neutralny lub zmieniający strony dostaje  1. Ta ostatnia zasada premiuje obecność na treningu. Tabela zawiera tylko osoby, które były na minimum 3 treningach (od 15 listopada odbyło się 11). 

Zdecydowanym zwycięzcą jest Marek „Duży” Furjan – 6/6 zwycięstw. Marek nie tylko nie przegrał, ale rozegrał jeden mecz z jednym zawodnikiem mniej. GRATULACJE !!! Drugim niepokonanym jest Filip Surma (3 zwycięstwa). Na podium znalazł się również Adam Romer, który przegrał tylko jedną z 8 gier. Blisko podium był Paweł Sikora. Po 2 porażki zaliczyli też Andrzej Twarowski, Robert Błoński, Krzysiek Marciniak i Włodek Lisiewicz.

Tabelę zamyka 5 osób bez wygranej. Czy będzie to dla nich dodatkowa motywacja do przełamania złej passy?

W treningach brało udział 36 zawodników, z czego 23 w co najmniej  3. Najczęściej byli Paweł Sikora i Wojciech Jakoniuk (10/11).

Powodzenia w rundzie wiosennej!

/wj/