11.01.2021

Każdy od czasu do czasu potrzebuje małego liftingu

Nowy rok, nowe wyzwania, nowe… no właśnie. W trudnych czasach pandemii, przy szalejących obostrzeniach uniemożliwiających nie tylko swobodne poruszanie się po świecie i rozgrywanie meczów tysiące kilometrów od domu, ale nawet normalne trenowanie w hali na Bemowie, czy przy ulicy Łazienkowskiej w Warszawie, jako #reprezentacjadziennikarzy staramy się nie zwalniać tempa i wymyślamy nowe projekty. #NoweZdjecieNaNowyLepszyRok

Byliśmy już aktorami, kręcąc jakiś czas temu spot reklamowy naszej drużyny (efekty niebawem), teraz wcieliliśmy się w role modeli. Nie wszyscy mamy sylwetkę jak z żurnala mody, ale przez lata działalności stowarzyszenia wiele się działo i sporo zmieniło w naszej drużynie. Pojawiło się kilka nowych twarzy, a parę osób postanowiło poświęcić się innym zajęciom. Poza tym jedni stracili grzywkę, innym przybyło trochę siwych włosów. U tych widać ciut bardziej okrągłe policzki, ale u tamtych sylwetka wciąż wzorowa, a twarz osmagana wiatrem na biegowym szlaku. Zdecydowaliśmy się, z nowym rokiem, uaktualnić nasz wizerunek. Prezentujemy efekty specjalnej sesji foto/video, którą już się chwaliliśmy.

Ubrani w jednakowe stroje – białe i czerwone komplety Nike (w takich gra reprezentacja Polski) z logo naszego sponsora firmy #Orlen pozowaliśmy do zdjęć. Najpierw na poważnie, choć z uśmiechem i na luzie. Potem był jednak czas na kręcenie… gifów (osoby młodsze doskonale wiedzą, starszym wyjaśnimy… w skrócie to taki mini film, właściwie ujęcie, z jakimś gestem, pozą). No i przy tej „specjalnie dobranej pozie” mieliśmy mnóstwo radochy. Jedni inspirowali się aktualnie grającymi zawodnikami z Polski (były pistolety Piątka i charakterystycznie skrzyżowane ramiona Lewandowskiego) i ze świata (ktoś udawał Ronaldo, inny Griezzmana, a następny zasłaniał usta jak Dybala). Pojawiły się jednak i własne pomysły, a skoro wyobraźni, polotu i kreatywności nam nie brakuje, to… było wesoło.

Najbardziej jednak czekamy na powrót do normalności. Oby nastąpiło to jak najszybciej 🙂

A teraz możecie sprawdzić, jak teraz wyglądamy! Odwiedź zakładkę DRUŻYNA i nasze media społecznościowe #NoweProfilowe

/rb/