31.05.2016

Seria remisów. 2:2 z radcami prawnymi

31 maja (wtorek), Warszawa (stadion AON Rembertów)

Po bramkach Marka Furjana i Piotra Orlińskiego zremisowaliśmy 2:2 (1:2) z zespołem radców prawnych. Zobacz koniecznie kulisy przygotowań do tego meczu z udziałem Andrzeja, Filipa i Adama.

Nieporozumienie w obronie i było 0:1. Gola na 1:1 strzelił Marek Furjan, który zachował czujność w polu karnym dopadając do piłki odbitej przez bramkarza po strzale Michała Kocięby. Ze spokojem ograł golkipera i władował piłkę do siatki. Po perfekcyjnie rozegranym rzucie rożnym znowu musieliśmy gonić wynik.

W drugiej połowie długo pracowaliśmy na wyrównującego gola. W końcówce meczu formą błysnął Andrzej Twarowski, który swoim nieszablonowym dryblingiem wyprowadził w pole radców, dograł na piąty metr, a Piotr Orliński żółtym butem zdobył bramkę. Chwilę później „Orlik” mógł strzelić zwycięskiego gola, ale tym razem uderzał różowym butem i piłka poszybowała nad poprzeczką.

Reprezentacja Dziennikarzy: Jędrzejewski, Zubilewicz, Bonecki, Pawłowski, Kowalski, Kasia, Romer, Orliński, Gołos, Surma, Twarowski, Wiszniowski, Dębiński, Kocięba oraz Marcin Papierz (redaktor naczelny pisma „Asystent trenera”)