03.10.2006

Lech zatrzymany!

W Opalenicy, na boisku Młodzieżowej Akademii Piłkarskiej „Remes”, w strugach deszczu, pokonaliśmy 4:2 oldbojów Lecha Poznań z Okońskim, Araszkiewiczem, Pachelskim, Rzepką i Krygerem w składzie! Nie załamało nas dwubramkowe prowadzenie rywali. Nie wyprowadziła w pole nawet zmiana koszulek rywali.

lech_oldboys_dziennikarze33mo

Jeszcze w pierwszej połowie kontaktowego gola zdobył Piotr Wierzbicki (Przegląd Sportowy). W drugiej połowie wyrównał Radosław Pyffel. Bramkę na 3:2 strzelił Dariusz Motała (Canal+). Lechici mogli wyrównać z rzutu karnego, ale kapitalnie spisujący się Kuba Kwiatkowski (Eurosport) odbił piłkę. Poznaniaków pogrążył Motała, który niemal z połowy przelobował bramkarza.

lech_oldboys_dziennikarze57mo

Nasz trener promieniał z radości. Dawno nie widzieliśmy go tak szczęśliwego. Powiedział nawet, że ten mecz sprawił mu większą frajdę niż gol, który strzelił w ekstraklasie.

O naszym spotkaniu z Lechem przeczytacie w Sportowym High Lifie, na stronie magazynu sportowego Tempo (13 października 2006).