13.12.2020

Marny „byznes” (video)

Wyjście z naszej „bańki mydlanej” okazało się dość brutalne. W tabeli warszawskiej Ligi Biznesu ostatecznie zamknęliśmy czołową 10-tkę. Problem w tym, że w rywalizacji na tym szczeblu wzięło udział 11 ekip.

Być może powodem takiego stanu rzeczy, było przecenienie naszych sił przez organizatorów turnieju, rozgrywanego przez prawie trzy miesiące na obiekcie przy Łazienkowskiej. W debiucie wrzucono nas od razu na drugi poziom z 5 lig.

Nasz bilans nie powala na kolana: to 1 tylko zwycięstwo, 2 podziały punktów i aż 7 porażek (w tym kilka po walce). Byliśmy dość bramkostrzelni – 46 goli to więcej, niż zdobyło pięć innych drużyn (tutaj plasujemy się w połowie stawki), z tyłu jednak bywało dziurawo. Nasz bramkarz (albo ktoś, kto go akurat zastępował) wyjmował piłkę z siatki aż 60 razy. Może się znudzić…

Marcin Pawłowski zajął 3. miejsce w klasyfikacji asyst z 12 kluczowymi podaniami, Daniel Ciechański był 3. wśród najlepszych strzelców z 15 bramkami.

Gratulujemy SWOJSKIEMU KOCIOŁOWI, który rzeczywiście robił niezły kocioł pod bramką rywali i z kompletem 10-ciu zwycięstw w tabeli wyprzedził najgroźniejszego rywala – też mocarny R-Z Team. Za nami Business Elite Warszawa (na otarcie łez – też zanotowali w cyklu jedną wygraną).

21 września Alpha Vision 0:6, 28 września niePOKonani 3:4, 19 października Business Elite Warszawa 5:5, 26 października Furduncio Brasil F.C. 2:3, 2 listopada R-Z Team 4:6, 9 listopada WP 7:4, 16 listopada Swojski Kocioł 4:6, 23 listopada Free Now 7:7, 30 listopada Nowostal 7:9, 7 grudnia Modul System 7:10

Skróty meczów dostępne w MULTIMEDIACH w dziale VIDEO

 

Reprezentacja Dziennikarzy:

8 występów – Cieślik, Marciniak, Pawłowski,

7 występów – Bednarczyk, Kocięba, Walkiewicz,

6 występów – Maciek Kruk,

5 występów – Mikołaj Kruk, Lisiewicz

4 występy – Ciechański

3 występy – Bonecki, Jędrzejewski, Lepa, Papierz

2 występy – Furjan, Olbrycht

1 występ – Gołos, Kiryluk, Mozyrko, Olkowicz, Twarowski

/cez/