10.10.2013

MoneyGram Nations Cup

26 października będziemy walczyć o zwycięstwo w MoneyGram Nations Cup, który odbędzie się w Warszawie. „Celebrujmy wielokulturowość i bawmy się w duchu fair play” – oto hasło tego międzynarodowego turnieju.

Organizatorzy z firmy Moneygram, która zajmuje się transferem środków pieniężnych, gwarantują, że poczujesz się jak na mistrzostwach świata. Zaplanowali liczne atrakcje dla dzieci i konkurs fotograficzny dla fotografów amatorów (Wielokulturowość i fair play z MoneyGram). Impreza odbędzie się w Arenie Futbolu na warszawskim Ursynowie. Jak dojechać na miejsce, dowiesz się TUTAJ.

12 zespołów rozpocznie rywalizację w 3 grupach. Większość to drużyny europejskie, ale będą też Indie i Nigeria. Do półfinałów awansują zwycięzcy grupy oraz najlepszy z trzech wiceliderów. Kliknij, żeby przejść na oficjalną stronę turnieju.

MoneyGram Nations Cup jest częścią Tygodni Akcji Fare 2013 (Fare Action Weeks), które odbywają się od 15 do 29 października w całej Europie pod patronatem UEFA. Kampania jednoczy Ludzi Futbolu, których łączy pasja do piłki nożnej i walka z dyskryminacją.

nations

/spa/