14.12.2010

Najlepsi ligowcy

Warszawa, 12 grudnia (niedziela)

Uuufff… Przy trzecim podejściu wreszcie się udało… Do tej pory dwukrotnie przegrywaliśmy w półfinale Pucharu Ligowca, kończąc rywalizację w kategorii Amatorów na trzecim miejscu. W końcu Puchar jest nasz.

Zaczęliśmy 5 grudnia. Wygraliśmy grupę na Warszawiance. Najpierw był walkower (z Orco), potem zwycięstwo 5:2 (z Forte) i decydujący remis 3:3 (z Albi Celestyną). Po tygodniu – finały, rozgrywane już systemem pucharowym.

W ćwierćfinale – ku naszemu zaskoczeniu – spacerek z PL2012. Prezes Marcin Herra wraz ze współpracownikami i przyjaciółmi „poległ” aż 0:9.

W walce o finał z SŁŻ Hazard było trochę nerwowo, bo mimo dwukrotnego prowadzenia dwiema bramkami w koncówce musieliśmy bronić tylko jednobramkowej przewagi. Wygraliśmy 4-3.

I wreszcie finał – z Albi Celestyną – rywalem zespół z którym zremisowaliśmy w grupie. Szybko strzelona bramka przez Marcina Pawłowskiego i prowadzenie do przedostatniej minuty. Po straconym golu wydawało się, że czekają nas rzuty karne, ale sprawę „załatwił” na kilkadziesiąt sekund przed końcem, po indywidualnej akcji, inny Marcin – Rosłoń.

Poza pucharem w nasze ręce trafił także tytuł króla strzelców – dzięki świetnej dyspozycji Andrzeja Twarowskiego… W styczniu rozegramy towarzyski mecz z Gwiazdami Ligowca…

Skład: Konrad Dymalski, Maciej Bonecki, Piotr Gołos, Piotr Przybysz, Maciej Sołdan, Marcin Pawłowski, Andrzej Twarowski, Rafał Dębiński, Marcin Rosłoń i Adam Wasiewicz.

/pp, spa/