20.03.2019

No to nam zagrali …. Koncert w pierwszy dzień wiosny

Łomianki (środa)

W środowy późny wieczór wybraliśmy się na koncert grupy Pectus w Łomiankach. Oni grali, my, niestety, długimi fragmentami występowaliśmy w roli publiczności. Skończyło się wysokim 4:0 dla gospodarzy.

Jak to zwykle bywa, decydowały błędy indywidualne. Rywal i tak miał przewagę, ale gole traciliśmy po prostych stratach w środku boiska. A to podanie za słabe, a to o jeden drybling za daleko. Efekt – strata bramki.

Pectus i przyjaciele jeszcze raz udowodnili, że grać potrafią nie tylko na instrumentach muzycznych. Inna sprawa, że w drużynie rywali, jak na nasz gust było zdecydowanie zbyt wielu obecnych bądź niedawnych piłkarzy miejscowego klubu.  Amatorka to raczej nie była…

W pierwszy dzień wiosny zwyczaj karze utopić marzannę. My dość szybko utopiliśmy nasze marzenia o sukcesie. Momentami  dotrzymywaliśmy kroku naszym rywalom, ale tego wieczoru po prostu na więcej nie było nas stać…

Reprezentacja Polski Dziennikarzy  – PECTUS Team  0:4

BRAMKI: Marek Szczepanik, Krzysztof Woźniak, Michał Jakobsche, Tomasz Szczepanik.

Nasz skład:  Włodek Lisiecki (w odwodzie Grześ Jędrzejewski) – Michał Szustak, Marcin Lepa, Piotr Gołos, Marcin Cieślik – Cezary Olbrycht, Dariusz Tuzimek, Marcin Papierz, Maciek Kruk, Andrzej Twarowski – Robert Błoński  oraz Tomasz Zubilewicz, Daniel Olkowicz, Jacek Kowalski, Bartek Dawidek, Antek Partum, Maciej Kubica (wsparcie moralne)

/cez/