05.01.2016

Podium w Nowym Dworze na dobry początek roku

Nowy Dwór Mazowiecki, 5 stycznia (wtorek)

2016 rok zaczęliśmy od wywalczenia trzeciego miejsca w charytatywnym turnieju w Nowym Dworze Mazowieckim. Wygraliśmy 4 z 6 meczów. Piotr Orliński został uznany najlepszym piłkarzem zawodów.

O puchar burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego w VI Noworocznym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Sinevia Cup, rywalizowało systemem każdy z każdym 7 zespołów. Na boisku pojawili się między innymi mistrz świata w boksie Krzysztof Głowacki oraz byli i obecni piłkarze Świtu i Legii z Michałem Kucharczykiem na czele.

Reprezentację Dziennikarzy, poza „Orlikiem”, reprezentowali: Adam Gilarski, Dariusz Tuzimek, Krzysztof Marciniak. Marcin Pawłowski, Marek Furjan, Paweł Sikora, Piotr Wierzbicki, Piotr Gołos i Radosław Pyffel. Między słupkami stanął Konstanty Antoniuk (rocznik 1999 !), którego wypożyczyliśmy na ten turniej ze Świtu.

45801

Na turnieju w Nowym Dworze pojawiła się bardzo mocna ekipa – m.in. nowy pięściarski mistrz świata wagi junior ciężkiej federacji WBO Krzysztof Głowacki oraz były czempion tej kategorii Krzysztof „Diablo” Włodarczyk.