29.11.2007

Polska w Kaliszu

29 listopada (czwartek), Kalisz

W VII turnieju Polish Media Cup, który odbył się w „Winiary Arena”, zwyciężyli debiutanci z dziennika „Polska”. W finale pokonali drużynę TVP 4:3 w rzutach karnych.

KOLEJNOŚĆ: 1. POLSKA, 2. TVP, 3. POLSKIE RADIO, 4. SPORT, 5. TVN, 6. SUPER EXPRESS, 7. KALISKIE MEDIA, 8. REPREZENTACJA DZIENNIKARZY

Królem strzelców PMC został Dariusz Dziekanowski (w barwach „Polski”). Najlepszym bramkarzem uznano Jacka Kuświka (Kaliskie Media), a zawodnikiem Piotra Markowskiego (Polskie Radio).

Niemal we wszystkich drużynach grali nasi kadrowicze. W turnieju wzięła tez udział nasza Reprezentacja. W grupie, po remisach z Super Expressem (0-0) i Polską (1-1), przegraliśmy mecz o półfinał z TVP (0-5). W meczu o 7. miejsce przegraliśmy po karnych z drużyną kaliskich mediów. W regulaminowym czasie było 1-1. – Reprezentacja Dziennikarzy trafiła do „grupy śmierci”. Początek w grupie mieliśmy całkiem niezły – podsumował Maciej Sołdan.

Grali: Dariusz Tuzimek, Marek Wojdyna (Orange), Piotr Gołos (Orange), Michał Kocięba (PZPN), Radek Pyffel, Marek Skalski, Maciej Sołdan i Włodzimierz Lisiewicz.

Zdjęcia z Kalisza, dzięki uprzejmości organizatora turnieju firmy MAIN EVENTS, do obejrzenia w Multimediach.

/spa/