26.03.2010

Porażka z RAP-em

26 marca (piątek), Nowy Dwór Mazowiecki

Na zaproszenie burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego Jacka Kowalskiego wzięliśmy udział w otwarciu nowego „orlika” na terenie Publicznego Gimnazjum nr 2. Przegraliśmy pokazowe spotkanie z drużyną „Artystów” 9:11.

Rywale za sprawą byłych kadrowiczów po pierwszej połowie prowadzili wysoko. Po przerwie niemal udało nam się odrobić straty.

Wystąpiliśmy w następującym zestawieniu: Piotr Kwiatkowski, Rafał Sak, Andre Mafra, Jakub Kwiatkowski, Jacek Kowalski, Adam Świątek, Bogdan Świątek, Andrzej Drewnowski i Patryk Drewnowski. W związku z tym, że impreza pokrywała się z naszym treningiem, mieliśmy pewne problemy ze składem.

W Reprezentacji Artystów Polski zagrali: muzyk Rafał Brzozowski (kapitan), Tomasz Iwan (były reprezentant Polski, trener RAP-u), Cezary Kucharski (były reprezentant Polski), aktor Andrzej Andrzejewski, muzyk i kompozytor Filip Sojka, kaskader Grzegorz Staszewski, Grzegorz Jędrzejewski (bramkarz), mistrz świata kaskaderów Robert Cichoń oraz muzyk i kompozytor Ferid Lalchdar.

Byliśmy dopingowani przez uczniów „dwójki”. O oprawę muzyczną zadbał gimnazjalny Klub radiowy. Specjalnie na ten dzień został przygotowany tort w kształcie boiska.

Nowy „orlik” składa się z dwóch boisk – ze sztuczną trawą i nawierzchnią tartanową oraz zaplecza sanitarno – gospodarczego.

KLIKNIJ TUTAJ, żeby przeczytać relację w serwisie Nowego Dworu Mazowieckiego.

/spa, Gimnazjum nr 2/