04.12.2008

Powołania na Mikołajki z Orange

6 grudnia zmierzymy się z drużyną „Orange i Przyjaciele” w charytatywnym meczu na rzecz dzieci z warszawskiego Ośrodka Wsparcia Dziecka i Rodziny „Koło”.

Mecz odbędzie się w Hali Piłkarskiej na ulicy Księcia Bolesława 1/3 w Warszawie o godzinie 11.00.

Kluczowym momentem imprezy będzie przekazanie czeku w wysokości 25.000 PLN na ręce dzieci z Ośrodka „Koło”.

Spotkanie organizuje już po raz czwarty PTK Centertel, który od wielu lat wspiera piłkę nożną. W poprzednich edycjach 2 razy był remis (3:3 i 6:6), w ubiegłym roku górą była drużyna Orange (5:4).

Do zespołu „Orange i Przyjaciele” zostali zaproszeni byli reprezentanci Polski: Stefan Majewski, Piotr Świerczewski, Tomasz Iwan, Wojciech Kowalczyk, Tomasz Kłos, Mirosław Szymkowiak i Dariusz Dziekanowski.

Ligowcom stawi czoła następująca 22-ka powołana przez trenera Wojciecha Jagodę: Bandych, Błoński, Dębiński, Gąsiorowski, Kiryluk, Kocięba, Kowalski, Kwiatkowsk, Lepa, Olbrycht, Pawłowski, Pyffel, Sak, Sikora, Skalski, Sołdan, Tuszyński, Tuzimek, Walkiewicz, Wierzbicki, Zieliński i Zubilewicz.

Organizatorzy przygotowali także atrakcje w czasie i po meczu dla dzieci – m.in. stoiska EA Sports z grą FIFA 2009 , gry i zabawy sprawnościowe oraz specjalne prezenty z okazji Mikołajek wręczy, oczywiście, Święty Mikołaj.

/Orange, spa/