11.05.2008

Puchar Leo dla

7 maja (środa) Warszawa, Hala Piłkarska

Dzień przed ogłoszeniem przez Leo Beenhakkera kadry na zgrupowanie w Niemczech dziennikarze „Polski” zdobyli jego puchar. Selekcjonera reprezentacji oglądał z trybun Hali Piłkarskiej decydujące mecze turnieju. – To wspaniałe, że zawodnicy w tak różnym wieku, od najmłodszych po starszych, od amatorów po profesjonalistów, potrafią wykrzesać z siebie tyle siły, energii i walki, gdy dostaną piłkę – podsumował Holender.

Wyniki Polski: TV PULS 2-3, nSport 6-3, Przegląd Sportowy 5-2 (w grupie), TVP Sport 4-1, Polskie Radio 1-2 (w fazie finałowej), Polskie Radio 2:1 (w finale).

– Niestety muszę zmartwić uczestników turnieju: kadry na EURO nie zmienię, ale jestem pod wrażeniem waszego zaangażowania w te zawody – żartował selekcjoner. Beenhakker wręczał najlepszym ekipom nagrody, rozdawał autografy i pozował do zdjęć.

Skład zwycięzców: Robert Zieliński, Piotr Wierzbicki, Adam Romer, Michał Kocięba, Przemysław Trubalski, Andrzej Twarowski, Stefan Tuszyński, Mariusz Staniszewski.

Turniej poprzedził konferencję prasową i prezentację najnowszego produktu BZ WBK – konta „Wydajesz & Zarabiasz”, które reklamuje Leo Beenhakker. Bank Zachodni był organizatorem turnieju.

/spa/