25.08.2014

Pucharowa osiemnastka

Warszawa, 25 sierpnia (poniedziałek)

Aż 27 zawodników chciało wystąpić w Pucharze Polski. Trener Andrzej Zamilski ogłosił meczową osiemnastkę na środowe spotkanie z KS TS Legionowo w Nowym Dworze Mazowieckim:

Adam Romer, Robert Błoński, Maciej Bonecki, Piotr Gołos, Tomasz Kiryluk, Jacek Kowalski, Jakub Kwiatkowski, Marcin Lepa, Cezary Olbrycht, Marcin Pawłowski, Marek Skalski, Dariusz Tuzimek, Piotr Przybysz, Maciej Kubica, Piotr Orliński, Krzysztof Marciniak, Paweł Sikora i Marek Furjan.

Oto zapowiedź meczu, która pojawiła się na stronie internetowej naszych rywali:

Już w najbliższą środę nasi zawodnicy zainaugurują zmagania w tegorocznej edycji Pucharu Polski. W I rundzie rozgrywek przeciwnikiem naszej drużyny będzie Reprezentacja Dziennikarzy znana głównie z corocznych pojedynków z Reprezentacją Polityków. Przewoźnik, Piekarzewski, Janczak i spółka kontra m.in. Mateusz Borek, Dariusz Tuzimek, Andrzej Twarowski czy Tomasz Zubilewicz? To trzeba zobaczyć!

Warto również wspomnieć, że w przypadku zwycięstwa nasi zawodnicy w kolejnej rundzie zmierzą się z reprezentującą Ligę Okręgową drużyną Przyszłość Włochy.

Tymczasem wszystkich fanów KS TS zapraszamy na godz. 20:00 na stadion Świtu Nowy Dwór Mazowiecki (stadion znajduje się tuż przy stacji PKP Nowy Dwór Maz.). Pokażmy jedność i zaangażowanie! Do boju KS TS!

/spa/