09.08.2017

Pucharowy test

Warszawa (Marymont), 9 sierpnia (środa)

W tempie Shinkansena skrzyżowanego z TGV, dzięki Jackowi Kowalskiemu (miał asystę przy drugim golu), udało się zorganizować test – mecz przed Pucharem Polski, sparing ze Świtem II.

Dla drużyny z Nowego Dworu Mazowieckiego, która przygotowuje się do startu ligi okręgowej, to był pierwszy z dwóch sparingów tego dnia. Na nas została oddelegowana młodsza część kadry. Nasz najmłodszy zawodnik i tak był starszy od najstarszego z rywali…

Przegraliśmy 3:5, ale to był bardzo pożyteczny sparing. Niektórzy z nas nie biegali za piłką od miesiąca. Trener Piotr Czachowski, w żarze lejącym się z nieba przed południem, miał pierwszą okazję przyjrzeć się z meczowej perspektywy z kim przyszło mu pracować. Asystentów mu nie brakowało.

Reprezentacja Dziennikarzy – Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3:5 (1:0, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4, 3:5). Gole: Marciniak, Surma i Dębiński

RD: Kiryluk – Szustak, Sak, Lepa, Twarowski – Marciniak, Surma, Papierz, Kwiatkowski, Dębiński – Pawłowski oraz Sikora, Furjan, Romer, Kowalski, Kruk Maciej i Tuzimek.

/spa/