18.12.2019

Wigilijny trening

Warszawa, 18 grudnia (środa)

Ostatni trening przed świętami był wyjątkowy, bo połączony z sesją fotograficzną i spotkaniem wigilijnym. Co wcale nie oznaczało, że na boisku obowiązywała taryfa ulgowa!

 

Bardzo intensywny turniej poprzedziła nie mniej intensywną rozgrzewką, którą zaordynował „asystent” trenera Piotra Czachowskiego, Filip Surma. Niektórzy z nas po tej rozgrzewce doszli do siebie dopiero w drugiej części turnieju, co sprawiło, że na zwycięstwo nie było już szans… Rywalizowały  trzy drużyny w myśl zasady: do pierwszej strzelonej bramki (mecz mógł trwać maksymalnie 5 minut). W przypadku remisu schodziła drużyna, która była dłużej na boisku. Przy takich przygotowaniach będziemy w optymalnej formie na Puchar Polski.

Zwycięski zespół miał w swoich szeregach talizman w postaci Marka Furjana, który już od 2 miesięcy nie przegrał gierki treningowej. Zatem prawo serii trwa – kto ma Marka w składzie, ten wygrywa.

Po treningu odbyło się spotkanie wigilijne, w jak zawsze gościnnych progach „Golbaru” w Hali Piłkarskiej. Po okolicznościowym przemówieniu prezesa Marka Skalskiego talerze się zapełniły, a przy pysznych potrawach (np. czerwony barszczyk!) czas minął bardzo szybko i szalenie miło.

Przy tej okazji, życzymy wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia!

/mp/