23.01.2011

Wyprawa do Azji

23 stycznia (niedziela), Warszawa

Graliśmy w piłkę w Chinach, Tajlandii, a nawet w Kambodży. Po roku ruszamy ponownie na podbój Azji.

Naszym celem są Filipiny, ojczyzna Manny’ego Pacquiao, bokserskiego mistrza świata w ośmiu kategoriach wagowych. Po drodze zatrzymamy się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Mamy nadzieję, że nie dopadnie nas tajemnicza choroba filipińska, która dała się we znaki byłemu prezydentowi Aleksandrowi Kwaśniewskiemu…

W planach mamy zwiedzanie Manili i Dubaju, rozegranie przynajmniej jednego meczu i odpoczynek na wyspie Boracay ze słynną Białą Plażą, docenianą w wielu światowych rankingach. Według trenera, który sprawdzał wszystko w internecie i przewodnikach, to może być najpiękniejsze miejsce, jakie odwiedziliśmy wspólnie ze stowarzyszeniem.

W składzie znalazło się miejsce dla: Macieja Boneckiego, Mateusza Borka, Piotra Gołosa, Roberta Hirscha, Wojciecha Jagody, Michała Kocięby, Macieja Koprowicza, Jacka Kowalskiego, Piotra Kwiatkowskiego, Michała Lucińskiego, Radosława Pyffela, Bartosza Remplewicza, Rafała Saka, Pawła Sikory, Marka Skalskiego, Macieja Sołdana, Krzysztofa Szczecińskiego, Dariusza Tuzimka, Andrzeja Twarowskiego, Piotra Wierzbickiego i Tomasza Zubilewicza.

Lecimy do Manili przez Monachium i Dubaj. Wracamy 3 lutego przez Dubaj i Londyn.

/spa/